Dziękujemy za wszystkie lata spędzone z nami, za współpracę, oddanie i Waszą sympatię. Z końcem października 2018 r. żegnamy się z Wami kończąc działalność Willi Jantar w Świnoujściu.

Życzymy Wam wszelkiej pomyślności, wspominajcie nas jak najlepiej.

"Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek". (Louis L'Amour).

Miejmy nadzieję, do zobaczenia...

Z wyrazami szacunku.
Dyrekcja Willi Jantar

 

 

=============================

Nowoczesny ośrodek pielęgnacyjno opiekuńczy, wpisany do rejestru wojewody zachodniopomorskiego zaprasza na pobyt stały lub czasowy.

Dla naszych pensjonariuszy przygotowaliśmy 40 komfortowych pokoi oraz nowoczesną kuchnię z przestronną jadalnią, świetlicę i sprzęt audio wideo. Do dyspozycji mieszkańców przestronna sala pobytu dziennego z biblioteką, sala terapii zajęciowej, sala zabiegowa i rehabilitacyjna oraz winda.


Komfortowe  warunki mieszkalne zapewniają apartamenty oraz pokoje jedno i dwuosobowe z łazienkami i balkonami. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w telefony, TV i urządzenie przywoławcze. Dostępny jest bezprzewodowy Internet..

Cała infrastruktura domu jest pozbawiona barier architektonicznych, jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych i dostosowana do potrzeb sprawowania opieki nad osobami starszymi. Budynek wyposażony jest w nowoczesną, przestronnąwindę.

top_tablica

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.
Tytuł projektu: Dywersyfikacja działalności firmy Mediapromotion dzięki uruchomieniu nowoczesnego Domu Seniora Jantar w Świnoujściu
Nazwa beneficjenta: Agencja Reklamowa MEDIAPROMOTION Jagniątkowska D., Wysocka N. Spółka Jawna

down_tablica