Willa Jantar to miejsce szczególne.  Znajduje się  w bezpośrednim sąsiedztwie  XIX wiecznego parku zdrojowego z bogatym starodrzewem, nieopodal  promenady, kościoła i wszelkich miejskich udogodnień. Charakterystyczna przedwojenna architektura przyciąga wzrok i wzbudza podziw.  Powstał na początku ubiegłego wieku i przez wiele lat gościł kuracjuszy.

Goście Willi Jantar posiadają pełny i bezpośredni dostęp do wszelkich udogodnień architektonicznych zapewniających wygodne, bezpieczne życie.

FACHOWA OPIEKA – Personel Willi Jantar stanowią pracownicy o szczególnych predyspozycjach, łączący fachowość z oddaniem swoim podopiecznym. Nad zdrowiem i dobrym samopoczuciem Gości czuwają opiekunki i specjalista ds. rehabilitacji oraz lekarz i pielęgniarka. Dyrekcja i zespół pracowników pozostają do dyspozycji Gości i dbają o jak najlepsze warunki pobytu.

WYGODA MIESZKANIA – Wilę Jantar tworzą wygodne pokoje o indywidualnym charakterze, dostosowane do potrzeb Gości.  

WINDA – Umożliwia bezpieczne przemieszczanie się pomiędzy piętrami. Winda została zamontowana w roku 2010 przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa oraz wygody obsługi.

DOMOWA KUCHNIA – Willa Jantar dysponuje własnym zapleczem gastronomicznym przygotowującym smaczne i zróżnicowane posiłki. Są one przygotowane według sprawdzonych przepisów oraz zaleceń personelu medycznego domu. Jadłospis jest dostosowany do potrzeb indywidualnej diety Gości.     

WSPÓLNA PRZESTRZEŃ – Program rehabilitacji przewiduje w szerokim zakresie grupową aktywizację, przebywanie w grupie nie naruszające w żadnej mierze intymności i indywidualizmu każdej z osób. Gościom umożliwiono  korzystanie ze świetlicy, gabinetu zabiegowego, przydomowego skweru oraz  biblioteki. Każda z osób jest otoczona profesjonalną opieką.

​​